Основні розділи на сайті асоціації біржових та електронних майданчиків

Асоціація “Біржові та електронні майданчики” – це один з ресурсів, який направлений на те, щоб надати звичайним користувачам максимум корисної інформації про те, як проводяться електронні аукціони, що на них відбувається, які дії потрібно виконувати новачкам й так далі. Сам сайт був сформований відразу декількома організаціями і на сьогодні він вважається одним з досить глобальних та часто використовуваних ресурсів.

Варто зазначити, що сам ресурс знаходиться у вільному доступі і кожен бажаючий може скористатися послугами цього сервісу в будь-який момент. Більш того, на сайті можна навіть скористатися послугами технічної підтримки і отримати відповіді безпосередньо на ті питання, що вас найбільше цікавлять.

Для цього, вам потрібно лише перейти за посиланням https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky, чого вже буде достатньо для того, щоб отримати інформацію, яка вас більше за все цікавить.

Які розділи на сайті асоціації є найбільш популярними?!

Варто нагадати, що одне з завдань ресурсу полягає в тісному співробітництві між окремими групами та компаніями, що не завжди може бути цікавим звичайним користувачам.

Що стосується основних розділів, які можуть вас зацікавити, то до них можна віднести:

  • Перелік майданчиків ProZorro – ви маєте змогу швидко ознайомитись з повним переліком сервісів, що пройшли акредитацію в ПроЗорро. Більш того, тут ви можете знайти про них багато цікавої інформації і зробити вибір на користь одного з таких ресурсів;
  • Законодавство України – на цьому ж сайті ви можете ознайомитися з основними нормами закону, що в окремих випадках може бути не менш корисною інформацією;
  • Корисна інформація – це цілий блок, де можна знайти аналітику, конференції, самі гарячі новини, перелік активних бірж та безліч інших цікавих відомостей, які дійсно можуть бути для вас корисними.
  • Ринки – в цьому блоці ви можете більш детально ознайомитися з основними ринками, в напрямку яких проводиться найбільша кількість аукціонів. Також, тут ви можете дізнатися про те, яким критеріям потрібно відповідати для участі в таких торгах.

Насправді, мова йде про дійсно зручний та приємний у користуванні ресурс. Тому, якщо вас цікавить подібна інформація, то у вас є чудова можливість швидко та без перепон отримати до неї доступ.